Specjalista ds. Eksportu - Region DACHL

HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. J.O firmie

  • Bydgoszcz, Lipowa 3, 86-005 Białe Błota, Polska

  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 2 cze 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy polskim producentem lamp dedykowanych w szczególności do przemysłu samochodowego. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kreatywnych i ambitnych osób, które chciałyby dołączyć do naszego Zespołu i realizować wraz z nami nowe cele i wyzwania.

Miejsce pracy: Lipniki k. Bydgoszczy

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie nowych kontrahentów i rozwój już istniejącej sieci dystrybucji,
  • utrzymywanie relacji z istniejącymi kontrahentami,
  • przygotowywanie spotkań handlowych w trakcie zagranicznych delegacji służbowych,
  • sporządzanie ofert handlowych,
  • obsługa otrzymywanych zamówień,
  • udzielanie kontrahentom informacji technicznych, dotyczących oferowanych produktów, we współpracy z innymi działami firmy,
  • kontrolowanie realizacji otrzymywanych zamówień,
  • systematyczne prowadzenie bazy kontrahentów,
  • reprezentacja firmy podczas zagranicznych imprez targowych,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • znajomość innych języków obcych będzie atutem,
  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności handlowych i nastawienia na rezultat,
  • minimum 2 letniego doświadczenia w handlu zagranicznym,
  • umiejętności budowania doskonałych relacji interpersonalnych,
  • prawa jazdy kategorii B i gotowości do wyjazdów służbowych,
  • zaangażowania, samodzielności i odpowiedzialności,
  • umiejętności planowania i organizowania pracy własnej,

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym,
  • dużą niezależność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i odniesionych sukcesów sprzedażowych,
  • niezbędne narzędzia pracy,

CV prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy