Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu

ClassenO firmie

  • Zwonowice (pow. rybnicki), Rybnik

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista
Wiodący producent stolarki drzwiowej
oraz dystrybutor drewnianych i drewnopochodnych wyrobów wykończeniowych
poszukuje pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. EksportuNumer ref.: Miejsce pracy: Zwonowice k. Rybnika

Zadania:

  • Obsługa zamówień klientów eksportowych,
  • Wystawianie faktur,
  • Przygotowywanie dokumentów do odprawy celnej,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu kompleksowej realizacji zamówień.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego – na poziomie swobodnej komunikacji,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Znajomość oprogramowania SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Komunikatywność, rzetelność, sumienność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Fajną perspektywę rozwojową,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Współuczestnictwo w zarządzaniu firmą poprzez udział w programie sugestii pracowniczych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz.883).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy