Specjalista ds. eksportu (rynek francuski)

  • Bolszewo (pow. wejherowski), pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-02
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2017-10-31)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Otwierają i zamykają intymny świat, w którym chcemy czuć się szczęśliwi i bezpieczni. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z chęcią i radością będziesz otwierać, by przekraczać każdy próg w najważniejszym dla ciebie miejscu na świecie.

Jeżeli OTWIERASZ SIĘ na nowe możliwości rozwoju zawodowego, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolszewo (pow. wejherowski)

Zadania:

  • obsługa zleceń na rynek francuski (wprowadzanie, weryfikacja, potwierdzanie)
  • nadzór nad terminową realizacją zamówień
  • organizacja transportu, w tym wystawianie dokumentów finansowych i celnych
  • pośredniczenie w kontaktach klienta z firmą, bieżący kontakt z klientem
  • generowanie raportów, opracowywanie analiz
  • pozyskiwanie klientów
  • koordynacja pracy sieci dystrybucyjnej na rynku francuskim
  • prowadzenie szkoleń produktowych oraz z obsługi systemów firmy
  • współorganizowanie targów i imprez branżowych wraz z reprezentowaniem firmy
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość j. francuskiego na poziomie bardzo dobrym
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego (angielski, niemiecki lub rosyjski)
  • znajomość podstawowych zasad związanych z logistyką transportu – organizacją dostaw zagranicznych
  • podstawowa wiedza na temat technologii produkcji
  • znajomość charakterystyki rynku i kultury biznesowej we Francji
  • samodzielność w działaniu
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świadczenia socjalne (MultiSport, "wczasy pod gruszą", lekcje angielskiego dla pracowników i dzieci pracowników i inne.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się