Ta oferta pracy jest nieaktualna od 329 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. eksportu (rynek francuski)

  • Bolszewo (pow. wejherowski), pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Otwierają i zamykają intymny świat, w którym chcemy czuć się szczęśliwi i bezpieczni. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z chęcią i radością będziesz otwierać, by przekraczać każdy próg w najważniejszym dla ciebie miejscu na świecie.

    Jeżeli OTWIERASZ SIĘ na nowe możliwości rozwoju zawodowego, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bolszewo (pow. wejherowski)

    Zadania:

    • obsługa zleceń na rynek francuski (wprowadzanie, weryfikacja, potwierdzanie)
    • nadzór nad terminową realizacją zamówień
    • organizacja transportu, w tym wystawianie dokumentów finansowych i celnych
    • pośredniczenie w kontaktach klienta z firmą, bieżący kontakt z klientem
    • generowanie raportów, opracowywanie analiz
    • pozyskiwanie klientów
    • koordynacja pracy sieci dystrybucyjnej na rynku francuskim
    • prowadzenie szkoleń produktowych oraz z obsługi systemów firmy
    • współorganizowanie targów i imprez branżowych wraz z reprezentowaniem firmy
    • wykształcenie wyższe
    • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • znajomość j. francuskiego na poziomie bardzo dobrym
    • mile widziana znajomość drugiego języka obcego (angielski, niemiecki lub rosyjski)
    • znajomość podstawowych zasad związanych z logistyką transportu – organizacją dostaw zagranicznych
    • podstawowa wiedza na temat technologii produkcji
    • znajomość charakterystyki rynku i kultury biznesowej we Francji
    • samodzielność w działaniu
    • znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
    • umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem
    • niezbędne narzędzia pracy
    • świadczenia socjalne (MultiSport, "wczasy pod gruszą", lekcje angielskiego dla pracowników i dzieci pracowników i inne.)