Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. eksportu - rynki wschodnie

  • Pruszków, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

    Specjalista ds. eksportu - rynki wschodnie

    Miejsce pracy: Pruszków, Warszawa (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji;
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
    • Przygotowywanie ofert handlowych;
    • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku oraz analiza rynku konkurencji;
    • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy;
    • Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie celów;
    • Promowanie nowych produktów.

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach sprzedażowych lub/i dziale eksportu;
    • Praktyczna znajomość zagadnień eksportowych;
    • Znajomość branży narzędzi ręcznych będzie dodatkowym atutem;
    • Znajomość jęz. angielskiego i rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań;
    • Wysoka kultura osobista;
    • Doskonała organizacja pracy;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Niezbędne narzędzia pracy –telefon, laptop;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie;
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
    • Komfortowe warunki pracy;
    • Dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby GTV w Pruszkowie;
    • Pakiet benefitów pozapłacowych – ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną obejmującą usługi stomatologiczne oraz dostęp do bardzo szerokiego grona specjalistów;
    • Dbałość o Twoje zdrowie – w każdy wtorek zapewnimy Ci świeże owoce, dodatkowo pomożemy wyrobić formę angażując w zawody sportowe poprzedzone treningami z kartą MultiSport.
    opisopisopis

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.