Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

Makarony Polskie S.A.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie działań sprzedażowych, aktywna sprzedaż produktów oraz realizacja założonych celów sprzedażowych,

  • wprowadzanie nowych produktów na rynek oraz pozyskiwanie nowych klientów i zleceń,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy, definiowanie potencjału rynku, umacnianie pozycji firmy na rynku oraz osiąganie zamierzonych udziałów w rynku,

  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z klientami na średnich i najwyższych szczeblach kierowniczych,

  • utrzymywanie stałych, zgodnych z polityką firmy, relacji handlowych z klientami, w szczególności w kontekście wynegocjowanych warunków rocznych,

  • przygotowywanie ofert oraz przyjmowanie zamówień z zagranicy,

  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych w eksporcie i imporcie,

  • kontakty z urzędami celnymi i agencjami celnymi,

  • czuwanie nad zgodnością otrzymywanych oraz wystawianych dokumentów z polskimi przepisami prawnymi i umowami międzynarodowymi,

  • kontrola realizacji kontraktów zagranicznych, w szczególności odpowiedzialność za klientów na terenie Ukrainy oraz Europy Zachodniej,

  • analiza sprzedaży produktów i poziomów realizowanych marż,

  • Współuczestnictwo w budowaniu strategii sprzedażowej (analiza rynku i rekomendacja kierunku rozwoju),

  • promocja i ochrona marki i image'u firmy w reklamie eksportowej,

  • przygotowywanie i uczestnictwo w targach i wystawach międzynarodowych oraz promocja eksportu,

  • sporządzanie okresowych statystyk sprzedaży w ujęciach ilościowych i wartościowych.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą eksportową,

  • znajomość branży FMCG będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (w mowie i piśmie),

  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego,

  • znajomość środowiska MS Office,

  • dyspozycyjność,

  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie – umowa o pracę i motywacyjny system premiowy powiązany z wynikami pracy,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),

  • benefity pozapłacowe.

Makarony Polskie SA, jeden z największych i dynamicznie rozwijających się producentów makaronu w Polsce z bogatymi tradycjami i długoletnim doświadczeniem. Spółka dominująca Grupy Makarony Polskie działającej na szeroko rozumianym rynku FMCG, rozwijająca sprzedaż swoich produktów na rynku polskim i rynkach zagranicznych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Eksportu.

Przewiń do profilu firmy