Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu

ZPH FREZWID Sp. J.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Józefa Piłsudskiego 7B

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów eksportowych

  • utrzymywanie telefonicznych i mailowych relacji z aktualnymi klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów i kontaktów handlowych

  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży

  • wykształcenie średnie, techniczne lub wyższe

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • samodzielność

  • odpowiedzialność

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,

  • pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie grupowe

O nas

FREZWID - lider w produkcji narzędzi skrawających dla przemysłu na zamówienie.

Obecnie zatrudniamy 130 osób w tym 30 inżynierów.

W Skawinie, w nowoczesnym, stale rozwijającym się zakładzie, produkujemy szeroki asortyment narzędzi do obróbki drewna PVC, aluminium i MDF. Wykonujemy również małoseryjne, precyzyjne elementy dla Automotive.

Posiadamy klientów w całej Europie, a nasze produkty wytwarzamy już prawie 40 lat. Park maszynowy to ponad 140 różnych maszyn i urządzeń.