Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

MODECOM POLSKA Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych relacji i profesjonalna obsługa klientów zagranicznych

  • Poszukiwanie możliwości rozwoju na nowych rynkach

  • Monitorowanie i analizowanie rynków sprzedaży

  • Przyjmowanie zamówień od klientów

  • Realizowanie nowych projektów

  • Rekomendowanie rozwiązań biznesowych

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii i planów sprzedażowych na rynkach eksportowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji cenowych

Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1/C2) oraz drugiego języka obcego: j. niemieckiego, lub j. rosyjskiego, lub j. ukraińskiego, lub j. hiszpańskiego, lub j. włoskiego, lub j. czeskiego, lub j. słowackiego. Mile widziany poziom zaawansowany

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, inicjatywy w działaniu

  • Myślenie strategiczne, umiejętność tworzenia planów i procedur działania

  • Zorientowanie na realizację wyznaczonego celu

  • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentacji wniosków oraz rekomendacji dalszych działań

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży IT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie odpowiadające aktualnym wymaganiom rynkowym

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Pracę w młodym, energicznym zespole

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy