Oferta pracy

Specjalista ds. eksportu

Grupa Inter Cars

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy pracowników do działu eksportu na stanowisko Specjalista ds. obsługi Klienta. Praca działu polega głównie na obsłudze Klientów hurtowych B2B, z Austrii i Niemiec. W praktyce przekłada się to na takie działania jak:

• Systematyczna obsługa zamówień i wystawianie dokumentów sprzedaży

• Udzielanie Klientom informacji w zakresie wniesionych reklamacji lub zgłoszonych braków w dostawie

• Ścisła współpraca z innymi działami firmy np. księgowość, reklamacje, magazyn

• Praca na systemie SAFO

Nasze wymagania

Do aplikowania zapraszamy osoby, które:

• Swobodnie posługują się j. niemieckim. Jest to ważne, gdyż z Klientami komunikujemy się w j. niemieckim w mowie i w piśmie

• Mają doświadczenie w współpracy z Klientami B2B

• Lubią i potrafią budować długofalowe relacje biznesowe

• Lubią różnorodne zadania i potrafią efektywnie zaplanować swój czas pracy

Proces rekrutacyjny złożony jest z dwóch etapów: rozmowy telefonicznej oraz spotkania online.

To oferujemy

  • Nasze biuro mieści się tuż przy węźle komunikacyjnym Młociny (Metro, tramwaje, autobusy)

  • W pobliżu biura znajduje się galeria handlowa oraz liczne parkingi (również bezpłatne)

  • Pracujemy w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 (również w systemie hybrydowym)

  • Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na pełen etat

  • Pracownikom oferujemy tzw. benefity pozapłacowe oraz szkolenia

  • Zatrudnienie rozpoczyna się 3 miesięcznym okresem próbnym

  • Czeka na Ciebie pięcioosobowy zespół najbliższych współpracowników. Są to osoby, które wysoko cenią przyjazne relacje i warunki współpracy. Są pomocni, dzielą się wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie osiągać zamierzone cele

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Odwiedź naszą stronę www.intercars.eu i lepiej poznaj firmę. Pracujmy razem!

Przewiń do profilu firmy