Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu

Intenson Europe Sp. z o.o.

  • Bukowińska 22
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Bukowińska 22

Warszawa

Jesteśmy liderem rynku zdrowej żywności, producentem, który dynamicznie się rozwija zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Naszą misją jest propagowanie zdrowego żywienia.

W codziennej pracy kierujemy się zasadami otwartości i współpracy. Satysfakcja klientów jest dla nas nadrzędnym celem, dlatego skupiamy się również na innowacjach, które wpłyną korzystnie na zdrowie i tryb życia naszych klientów.

Staramy się tworzyć dobrą atmosferę pracy opartą na idei startupów i swobodnej komunikacji.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zapraszamy do naszego zespołu osoby lubiące kontakt z ludźmi, otwarte i nastawione na współpracę, mające wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Ponadto, odpowiedni kandydat powinien wykazywać się empatią, która jest niezbędna w udanej komunikacji oraz chęcią zdobywania nowych kompetencji w branży superfoods.

Twoja praca będzie polegała na poszukiwaniu nowych odbiorców na całym świecie oraz na kontakcie z obecnymi Klientami, doradzaniu im i utrzymaniu współpracy handlowej w zakresie naszych produktów. Wymagać to będzie również wyjazdów na targi zagraniczne oraz odwiedzania kluczowych klientów zagranicznych.

Nastawienie na osiąganie celów biznesowych oraz realizowanie własnych ambicji w naszym zespole będzie pomocne

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem);
  • Doświadczenie w dziale eksportu (min. 2 lata);
  • Znajomość procedur eksportowych;
  • Bardzo dobra obsługa komputera, Ms-Office;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z kontrahentami;
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, dokładność.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę (umowa o pracę);
  • Stałe godziny pracy, wolne wszystkie weekendy;
  • Wygodne biuro w dobrej lokalizacji na warszawskim Mokotowie (metro Wilanowska);
  • Opiekę medyczną, pakiet multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • Możliwość rozwoju pasji w zakresie zdrowia, trybu życia fit.

Ogłoszenie archiwalne