Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką należącą do grupy kapitałowej Metropolitan Group, która zrzesza szereg przedsiębiorstw dostarczających wartość dodaną przez innowacje w branży dóbr luksusowych w skali globalnej.

    W Offa Innovative Solutions stawiamy na innowacyjne rozwiązania w kosmetologii. Naszą domeną jest poszukiwanie nowych, nieprzetartych szlaków w tworzeniu produktów kosmetycznych najwyższej jakości. Pierwsze produkty firmy powstały na bazie niezwykle interesujących, zaawansowanych pod względem technologicznym surowców. Pragniemy spełniać wymagania osób poszukujących skutecznych rozwiązań kosmetycznych w codziennej pielęgnacji ciała.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja działań sprzedażowych na podległych rynkach zagranicznych
    • Kreowanie pozycji marki w kraju i za granicą
    • Analiza konkurencji oraz nowych rynków
    • Inicjowanie działań mających na celu rozwój sprzedaży eksportowej
    • Udział w międzynarodowych targach kosmetycznych
    • Negocjowanie i zarządzanie umowami eksportowymi

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej
    • Doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów kosmetycznych na rynek
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu oraz utrzymywaniu międzynarodowych relacji w modelu biznesowym B2B z dystrybutorami kosmetyków
    • Wykształcenie wyższe z zakresu nauk ekonomicznych, marketingu, stosunków międzynarodowych
    • Wiedza z zakresu marketingu produktów kosmetycznych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami biznesowymi - znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
    • Elastyczność i umiejętność dostosowywania się do dynamicznego i zmieniającego się otoczenia
    • Wysoka kultura osobista, ambicja i determinacja w osiąganiu celów
    • Zaangażowanie w pracę na rzecz osiągnięcia sukcesu przez Zespół
    • Wykazywanie pozytywnej i optymistycznej postawy, czerpanie energii z pracy i osiąganych sukcesów

    Zapewniamy:

    • Stabilną pracę w rozwijającej się spółce, należącej do dynamicznej grupy holdingowej
    • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
    • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym dostęp do systemu kafeteryjnego
    • Elastyczne godziny pracy
    • Stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw oraz szeroki zakres działania
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: