Specjalista ds. eksportu z j. angielskim, j. niemieckim lub j. rosyjskim

ROS-SWEET Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 2, Łańcut
    Łańcut, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przemysłowa 2

Łańcut

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z sektora B2B

  • Bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa Klientów - praca stacjonarna w siedzibie firmy

  • Współtworzenie i realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • Prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą eksportową

  • Analizowanie rynku pod kątem potencjału sprzedaży i preferencji Klientów (prospecting i badanie potrzeb)

  • Dbałość o utrzymywanie długoterminowych relacji z dotychczasowymi Klientami

  • Raportowanie w zakresie realizacji założonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Minimum rok w pracy z Klientem biznesowym, doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka obcego umożliwiająca profesjonalną obsługę Klientów (j.angielski, j.niemiecki lub j.rosyjski) - warunek konieczny

  • Znajomość zasad skutecznego prospectingu w budowaniu bazy klientów

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność trafnego badania potrzeb Klientów

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz organizacji pracy własnej

  • Konsekwencja w dążeniu do celu, orientacja na wynik

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowej aktywności

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników i realizacji założonych celów sprzedażowych

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy i indywidualne podejście do planowania kariery

  • Dodatkowe benefity w postaci ubezpieczenia grupowego, karty Multi Sport oraz dofinansowania do profesjonalnych szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne