Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu z j. niemieckim

FINAL S.A.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów niemieckojęzycznych, przekazywanie informacji handlowych

  • Przyjmowanie i weryfikacja zapytań ofertowych

  • Koordynacja całego procesu realizacji zamówień

  • Współpraca i stały kontakt z handlowcem zewnętrznym

  • Kontrola należności kontrahentów,

  • Koordynacja działań handlowych wewnątrz organizacji

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny

  • Doświadczenie w obsłudze klienta w firmie produkcyjnej

  • Znajomość dokumentów sprzedażowych

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami

  • Operatywność oraz konsekwentność w realizacji wyznaczonych celów

  • Samodzielność oraz umiejętność wyznaczania sobie priorytetów

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Ciekawą pracę z językiem niemieckim w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Dodatkową opiekę zdrowotną,

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

FINAL S.A.

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. FINAL S.A. należy do Grupy Kapitałowej Yawal, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Zatrudniamy łącznie ponad 700 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. Eksportu

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.