Oferta pracy

Specjalista ds. eksportu z j. niemieckim

APV.EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Renomowana poznańska agencja rekrutacyjna APV.EU (nr KRAZ: 24145) szuka dla swojego klienta, firmy z branży produkcyjnej, osób na stanowisko Specjalista ds. eksportu z j. niemieckim.

Specjalista ds. eksportu
z j. niemieckim

ZADANIA:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • obsługa reklamacji
  • uzgadnianie z klientem dostaw
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka niemieckiego min. B2
  • doświadczenie w dziale eksportu
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w rozwojowym środowisku
  • codzienny kontakt z klientami zagranicznymi
  • dogodną lokalizację w Poznaniu
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • możliwość rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy