Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu z j. rumuńskim

GTV PolandO firmie

GTV Poland

Przejazdowa 21

Pruszków

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Opracowanie i realizacja strategii oraz planów sprzedażowych na rynku rumuńskim;
  • Bieżąca obsługa zamówień w systemie ERP;
  • Rozwijanie trwałych relacji z Klientami;
  • Negocjowanie warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją;
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym i customer service w spółce zależnej w Chorwacji;
  • Budowanie świadomości marki, monitorowanie i ocena efektywności prowadzonych działań marketingowych;
  • Analiza trendów rynkowych, bieżące raportowanie wraz z wnioskami i propozycjami rozwiązań mogącymi przynieść przewagę konkurencyjną;
  • Udział w targach międzynarodowych;
  • Współpraca z działem marketingu przy opracowaniu i realizacji planu rozwoju marki na podległym rynku.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej;
  • Biegła znajomość języka rumuńskiego – znajomość języka węgierskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie handlu międzynarodowego);
  • Znajomość środowiska SAP BO będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Kreatywność, zdolność samodzielnego myślenia, dobra organizacja pracy;
  • Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby GTV w Pruszkowie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną obejmującą usługi stomatologiczne oraz dostęp do bardzo szerokiego grona specjalistów;
  • Kartę Multisport.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy