Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu z jęz. angielskim

GREEK TRADE sp. z o.o.

Tadeusza Śliwiaka 14

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne prowadzenie działań handlowych

  • budowa rynku, nawiązywanie, utrwalanie i rozwój współpracy z kontrahentami zagranicznymi

  • negocjowanie umów oraz warunków dostaw i sprzedaży

  • kompleksowa realizacja procesu sprzedaży

  • wyjazdy służbowe (targi krajowe i międzynarodowe, wizytacje klientów)

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego

  • pożądane wykształcenie wyższe kierunkowe (handel zagraniczny, ekonomia)

  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • znajomość MS Office (Outlook, Excel)

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość języka rosyjskiego

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość procedur w handlu zagranicznym

  • doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi oraz z instytucjami zewnętrznymi (urzędy i agencje celne, urzędy certyfikujące, etc.)

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie rodzinnej, działającej od ponad 30 lat na kilkudziesięciu rynkach zagranicznych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię oparte na jasno określonych celach i przejrzystych zasadach

  • Bonus roczny

  • Dostęp do kart sportowych, kart medycznych, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Bezpłatne miejsca postojowe (również dla rowerów)

  • Upust na zakupy w Firmowym Sklepie Spożywczym

  • Program poleceń pracowników

  • Spotkania integracyjne

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Greek Trade zajmuje się importem, eksportem, produkcją i dystrybucją artykułów spożywczych. Współpracujemy z klientami na całym świecie, produkty naszych marek znajdują się na półkach marketów w Polsce i za granicą. Wielu naszych Pracowników związało swą karierę zawodową z Greek Trade i są z nami od wielu lat, rozwijając swoje umiejętności i kompetencje w strukturach Greek Trade.

Odwiedź naszą stronę: www.greektrade.com.pl

Przewiń do profilu firmy