Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu z językiem angielskim

  • Myszków, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SOKPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Czołowy producent w branży soków, nektarów, napojów
    oraz wód mineralnych
    – ogłasza nabór na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. EKSPORTU
    z językiem angielskim

    Miejsce pracy: Myszków

    województwo: śląskie

    Obowiązki:

    • Przygotowanie dokumentacji handlowej,
    • Bieżąca obsługa klientów,
    • Przygotowywanie ofert, negocjowanie cen oraz warunków handlowych,
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • Przygotowywanie umów oraz koordynacja ich realizacji,
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • Analiza rynku i konkurencji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Doświadczenie w sprzedaży – warunek konieczny,
    • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
    • Doświadczenie we współpracy z klientami eksportowymi – mile widziane,
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego – mile widziana,
    • Biegła znajomość obsługi MS Office, w tym arkusza Excel,
    • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym/eksportowym będzie dodatkowym atutem,
    • Zdolności analityczne,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • Możliwość rozwoju i szkoleń,
    • Program dodatkowej opieki medycznej,
    • Dofinansowanie karnetów sportowych,
    • Pakiet socjalny.

    Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Administratorem danych jest SOKPOL SP. Z O.O. z siedzibą w Myszkowie ul. Kościuszki 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Na podaniu prosimy o dopisanie:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018r. Poz. 1000 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.