Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu z językiem angielskim

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE RAMARO S.CO firmie

  • Kostrzyn

    Kostrzyn, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji handlowych zarówno z nowymi, jak i aktualnymi klientami;

  • przygotowywanie raportów;

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach zagranicznych

  • Współpraca z istniejącymi i potencjalnymi Klientami firmy;

  • Analiza potrzeb Klienta i propozycja rozwiązań;

  • Prowadzenie konsultacji i doradztwa dotyczącego specyfikacji produktów;

  • Prowadzenie procesów sprzedażowych (negocjacje, ofertowanie, przygotowywanie umów);

  • Współpraca z działem jakości oraz innymi działami produkcji w firmie;

Nasze wymagania

  • b. dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym będzie dużym atutem na tym stanowisku;

  • łatwości w nawiązywaniu oraz w utrzymywaniu kontaktów biznesowych;

  • umiejętności pracy w grupie;

  • umiejętności obsługi pakietu Office, szczególnie Microsoft Excel i Word;

  • dużej motywacji do podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • otwartości na nowe wyzwania;

  • dyspozycyjności;

  • mile widziana znajomość programu Optima oraz branży mebli tapicerowanych;

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat;

  • pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • możliwość dalszego rozwoju;

  • niezbędne narzędzia pracy;