Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. eksportu z językiem angielskim

OKNO-POL Sp. z o.o.O firmie

OKNO-POL Sp. z o.o.

Mników (pow. krakowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami firmy
  • rozbudowa istniejącej sieci sprzedaży
  • przygotowanie ofert handlowych i kalkulacji cenowych
  • nadzór nad realizacją zleceń

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • zdolności komunikacyjne oraz do pracy w zespole
  • skrupulatność i dokładność
  • inicjatywa i konsekwencja w działaniu
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia wdrażające
  • możliwości stałego rozwoju
  • dofinansowanie kart Multisport
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Specjalista ds. eksportu z językiem angielskim, Mników 402A, Mników (pow. krakowski)