Oferta pracy

Specjalista ds. eksportu z językiem francuskim

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

  • Arkońska 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Arkońska 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna wycena kontraktów budowlanych/ Samodzielne przygotowanie ofert sprzedażowych na podstawie otrzymanych analiz kosztowych

  • Odpowiedzialność za pełen kontakt z klientem na etapie wyceny projektu

  • Doradztwo produktowe i techniczne dla klientów

  • Dbałość o spełnienie wymagań technicznych kontraktów

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane),

  • znajomość programu AutoCAD,

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie,

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • obsługa pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata