Oferta pracy

Specjalista ds. eksportu z językiem francuskim

Kelly Services Poland Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta - międzynarodowego lidera w branży energetycznej poszukujemy kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. eksportu z językiem francuskimNumer ref.: BBBH423907

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientami francuskojęzycznymi w celu realizacji strategii sprzedażowej firmy
  • Sporządzanie ofert handlowych i technicznych
  • Sporządzanie i realizacja planów handlowych, budżetu zamówień oraz monitorowanie ich wykonania
  • Zapewnienie technicznego wsparcia dla klientów
  • Utrzymanie i rozwijanie wysokiej jakości kontaktów zewnętrznych w celu budowania trwałych relacji oraz lojalności klientów
  • Działania marketingowe, promocja produktów w celu osiągnięcia budżetu zamówień i sprzedaży oraz zapewnienia wymaganego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży, obsługi klienta
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dynamicznym środowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w dużej międzynarodowej firmie o rozbudowanych strukturach i ścieżkach kariery
  • Pracę z międzynarodowymi klientami z różnych stron świata
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2017 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy