Oferta pracy

Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim (handlowiec)

MERCOR S.A.O firmie

MERCOR S.A.

Grzegorza z Sanoka 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie oraz obsługa klientów z rynków niemieckojęzycznych

  • podtrzymywanie oraz budowanie trwałych relacji z klientem

  • tworzenie ofert i doradztwo produktowe

  • udział w tworzeniu materiałów marketingowych (katalogi, broszury, ulotki, karty techniczne, referencje)

  • monitorowanie działań konkurencji, nowości produktowych i wymogów rynkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej B2+ (swobodna komunikacja z klientem w mowie i piśmie)

  • doświadczenie w pracy z klientem

  • samodzielność jak również umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży ppoż. lub budowlanej

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ponad 30-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i własnych umiejętności, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • realny wpływ na rozwój firmy – doceniamy chęć wychodzenia poza ramy swoich podstawowych obowiązków oraz wykazywanie inicjatywy

  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie

  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

MERCOR S.A.

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej, zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych oraz oddzielenia przeciwpożarowe.

Przewiń do profilu firmy