Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu z językiem niemieckim i angielskim

MEDISEPT Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie i poszerzanie oferty produktowej na rynki zagraniczne

  • współpraca i kontakt z Klientami oraz Partnerami

  • wdrażanie programów marketingowych dla Partnerów

  • przygotowywanie dokumentacji oraz pism

  • czynny udział w targach i spotkaniach branżowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i potrafisz

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • prosimy o załączenie cv i listu motywacyjnego

To oferujemy

  • kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju

  • możliwość nauki języka angielskiego

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet sportowy

  • wspaniałą atmosferę pracy

  • wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Od ponad 25 lat działamy w sektorze B2B oraz na rynkach europejskich dostarczając rozwiązania między innymi dla szpitalnictwa i usług medycznych. Wytwarzane przez nas produkty należą do najlepszych w swojej klasie, a marki zajmują pozycję lidera w swoich kategoriach.

Przewiń do profilu firmy