Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu z językiem niemieckim i francuskim

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.O firmie

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.

Złota 71

Kalisz

Firma PORTOS z Kalisza wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram zatrudni osoby na stanowisko:

Zadania:

  • obsługa bieżących Kontrahentów Firmy,
  • budowanie dobrych relacji z Kontrahentami Firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • realizacja zamówień eksportowych
  • wykonywanie różnych analiz na zlecenie Zarządu.

Wymagania:

  • bardzo bobra znajomość języka niemieckiego/francuskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość MS Office i MS Excele,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie do kart Multisport,
  • udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych prosimy o prosimy o CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)

Ogłoszenie archiwalne