Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu z językiem niemieckim

GTV Poland

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących klientów w całym procesie handlowym

  • Współudział w organizacji i realizacji sprzedaży eksportowej

  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z nowymi i obecnymi klientami firmy

  • Przygotowywanie ofert handlowych i pełnej dokumentacji posprzedażowej

  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

  • Bieżąca kontrola spływu należności

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość jęz. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową – warunek konieczny, jęz. angielski mile widziany

  • Znajomość procedur eksportowych

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doskonała organizacja pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Praca w stabilnej, polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby GTV w Pruszkowie

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca i wymiana doświadczeń w zgranym zespole specjalistów z Polski i Europy

  • Kompleksowy onboarding

  • Szkolenia i warsztaty, które podniosą Twoje kompetencje

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

1. Dzwonimy do Ciebie, żeby Cię poznać

2

2. Zapraszamy Cię na spotkanie online

3

3. Widzimy się w biurze – zapoznajemy Cię z naszą firmą

4

4. Przedstawiamy Ci ofertę zatrudnienia

GTV Poland

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

Poszukujemy osób z otwartą głową, kreatywnych, zaangażowanych, które potrafią funkcjonować w międzynarodowym środowisku i chcą rozwijać swoje skrzydła w gronie najlepszych specjalistów z Polski i Europy. Współpracę opieramy na otwartym dialogu, partnerskiej postawie i przejrzystej komunikacji.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.