Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim

PON-PRAN KAROL PONETA

  • Paczkowska 26, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Paczkowska 26

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie procesów eksportowych dotyczących konkretnych towarów, które są rozprowadzane Niemiec

  • Prowadzenie działań nakierowanych na pozyskanie nowych kontrahentów

Nasze wymagania

  • Praca w biurze w godzinach 8:00 - 16:00

  • Znajomość języka Niemieckiego na poziomie B2/C1 (swobodna, handlowa komunikacja)

  • Umiejętność wyszukiwania określonych grup odbiorców na rynku Niemieckim

  • Odwaga i pewność siebie w zakresie nawiązywania biznesowych kontaktów i relacji z Niemieckimi odbiorcami

  • Umiejętność tworzenia ofert

  • Praca w systemie OPTIMA

  • Proaktywność, chęć doskonalenia i rozwijania się wraz z prężnie rosnącą Firmą

To oferujemy

  • Narzędzia do realizacji wyznaczonych zadań w biurze (komputer, telefon)

  • Pełny pakiet szkoleń produktowych

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności, w pierwszych dwóch miesiącach współpracy złożone z wynagrodzenia podstawowego oraz systemu prowizyjnego, od trzeciego miesiąca wynagrodzenie prowizyjne

  • Umowa B2B lub Umowa zlecenie

Do naszej organizacji poszukujemy Specjalistę ds. eksportu z językiem niemieckim ze znajomością rynku niemieckiego.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany?

Wysyłaj CV i daj nam się poznać!