Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Eksportu z językiem rosyjskim

ORLEN OIL Sp. z o.o.

  • Opolska 114, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Opolska 114

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa oraz budowanie długofalowych relacji B2B z obecnymi partnerami biznesowymi oraz dystrybutorami

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Realizacja koncepcji rozwoju i zwiększenia sprzedaży na wyznaczonych rynkach eksportowych oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Udział w targach zagranicznych

  • Współpraca z działem marketingu, R&D oraz innymi działami wewnątrz Spółki

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Monitorowanie i analiza konkurencji na rynkach zagranicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży eksportowej min. 2 lata

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego – poziom C1

  • Biegła znajomość języka angielskiego – poziom C1

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, negocjacji handlowych

  • Wykształcenie wyższe

  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami

  • Orientacja na wyniki i realizację celów sprzedażowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dynamizm w działaniu

  • Zorientowanie na współpracę w zespole

  • Profesjonalizm

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie handlowe na rynkach rosyjskojęzycznych

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie należącej do czołowej Grupy Kapitałowej w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • System premii i nagród

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej