Specjalista ds. Eksportu z językiem rosyjskim

PGB Human ResourcesO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

PGB Human Resources

Warszawa

Warszawa

Agencja personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta – międzynarodowego producenta kosmetyków – poszukuje Kandydata na stanowisko:

Numer ref.: SE_0620_WAW_WAI

Opis stanowiska:

  • Udział w tworzeniu strategii sprzedaży na podległym terenie (blok wschodni).
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami Firmy.
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowego.
  • Koordynacja procesu logistycznego związanego z eksportem produktów.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.
  • Wyjazdy zagraniczne do Klientów (początkowo z udziałem Export Managera, później również samodzielne).

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego lub hiszpańskiego.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej Firmie, będącej liderem w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy (przewidziany awans na stanowisko samodzielnego Export Managera).
  • Pakiet medyczny.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy