Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu z językiem ukraińskim

GTV PolandO firmie

GTV Poland

Przejazdowa 21

Pruszków

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji;
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku oraz analiza rynku konkurencji;
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy;
  • Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie celów;
  • Promowanie nowych produktów.

Wymagania:

  • Biegła znajomość jęz. ukraińskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową – warunek konieczny;
  • Znajomość jęz. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach sprzedażowych lub/i dziale eksportu;
  • Praktyczna znajomość zagadnień eksportowych;
  • Znajomość branży akcesoriów meblowych będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby GTV w Pruszkowie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną obejmującą usługi stomatologiczne oraz dostęp do bardzo szerokiego grona specjalistów;
  • Kartę Multisport.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy