Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. eksportu

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta międzynarodowego lidera w branży przemysłu metalurgicznego.

Twój zakres obowiązków

  • Osiąganie miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych wyników

  • Dbanie o ciągły rozwój rynku eksportowego

  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientem

  • Regularne wizyty u klientów oraz promowanie firmy

  • Negocjowanie zamówień

  • Potwierdzanie zamówień u klientów

  • Dbanie o prawidłowy przebieg informacji pomiędzy centralom a klientami

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w branży mechanicznej, hydraulicznej, olejowej

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Silne zdolności interpersonalne

  • Umiejętność nawiązywania silnych relacji biznesowych z klientami

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia

  • Samochód służbowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwości rozwoju pod szyldem znanej marki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy