Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

PAWBOL SP. Z O.O.O firmie

PAWBOL SP. Z O.O.

Władysława Grabskiego 29

Zator

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie współpracy z klientami zagranicznymi i budowanie długotrwałych relacji;

  • opieka nad dotychczasowymi klientami;

  • planowanie, monitorowanie, realizacja planu sprzedaży;

  • kompleksowa realizacja procesu sprzedaży;

  • gotowość do odbywania zagranicznych wyjazdów służbowych;

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu:

  • koncentracja na zadaniach, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i wysoki poziom kompetencji interpersonalnych

  • prawo jazdy:

  • biegła znajomość języka angielskiego;

  • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem;

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office i obsługi urządzeń biurowych.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej;

  • współpracę w ramach umowy o pracę;

  • płacę uzależnioną od zaangażowania i wyników sprzedaży;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.