Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu ze znajomością języka francuskiego

INTERkrąż Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach francuskojęzycznych: Francja, Belgia, Szwajcaria, północna część Afryki,

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży,

  • Aktywny udział w kreowaniu strategii sprzedaży i obecności na podległych rynkach

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,

  • Reprezentowanie firmy podczas imprez targowych,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów sprzedażowych,

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,

  • Doświadczenie w jednej z poniższych branż - warunek konieczny:

  • metalowej, meblowej, budowlanej, armatury przemysłowej, sanitarnej i instalacyjnej, rolniczej (produkcja maszyn rolniczych),

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji w języku obcym,

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę,

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

INTERkrąż Sp. z o.o.

Firma INTERkrąż działająca na rynku od 1987 roku, eksportująca swoje wyroby do 40 krajów, zajmująca się produkcją krążników do przenośników taśmowych, oraz usługową obróbką metali, w związku z dynamicznym rozwojem otwiera rekrutację.

Przewiń do profilu firmy