Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu ze znajomością języka niemieckiego

GLOBAL TRADE ŁUKASZ SKUBISZEWSKIO firmie

3 50010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Agencja handlowa, która od ponad 5-ciu lat działa na rynkach międzynarodowych. Zajmujemy się importem oraz eksportem produktów spożywczych z branży FMCG. W związku ze zmiennym rynkiem zdecydowaliśmy się zaangażować w obrót artykułami medycznymi oraz ochrony osobistej od początku 2020 roku. Dzięki szerokiej sieci kontaktów i zbudowanych relacji pośredniczymy przy sprzedaży wszelkiego rodzaju produktów. Nasi partnerzy biznesowi darzą nas głębokim zaufaniem oraz są przekonani o naszej skuteczności w działaniach. Oferujemy pomoc w sprzedaży produktów, nasze indywidualne podejście wpływa bezpośrednio na ponad przeciętne wyniki.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach niemieckojęzycznych: Niemcy, Austria, Szwajcaria
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży,
  • Aktywny udział w kreowaniu strategii sprzedaży i obecności na podległych rynkach
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  • Reprezentowanie firmy podczas imprez targowych,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów sprzedażowych,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w branży jednej z poniższych branż - warunek konieczny: FMCG, BHP,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji w języku obcym,
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o kontrakt b2b
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

Ogłoszenie archiwalne