Specjalista ds. eksportu ze znajomością języka rosyjskiego

VENOL MOTOR OIL Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma VENOL MOTOR OIL Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób innowacyjnych i kreatywnych otwartych na nowe wyzwania zawodowe. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości olejów smarowych do różnych zastosowań w motoryzacji i przemyśle oraz wysokiej jakości płynów eksploatacyjnych i środków do pielęgnacji samochodów. Naszą domeną jest produkcja najwyższej jakości olejów samochodowych grupy Active Power.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Dokładny zakres obowiązków:

  • Obsługa i utrzymanie stałych relacji z dotychczasowymi partnerami handlowymi firmy
  • Aktywne zbieranie i wykorzystywanie informacji o rynku, oczekiwaniach i potrzebach klientów
  • Poszukiwania nowych szans rozwoju o rynku, oczekiwaniach i i potrzebach klientów
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami, prezentacja ofert i usług firmy
  • Uczestnictwo w targach branżowych
  • Budowanie wiarygodnego wizerunku firmy wśród klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku min 2 lata
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie we współpracy z klientami, nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • Zdolności tworzenia więzi
  • Nastawienie na realizację celu
  • Samodzielność w działaniu, duża motywacja do wykonywania powierzonych zadań
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, również zagranicznych

Oferujemy:

  • Ciekawe, pełne wyzwań, samodzielne stanowisko pracy
  • Zatrudnienie o kodeksową umowę o pracę, stałego wynagrodzenia docelowo podpisywaną na czas nieokreślony
  • Prowizję uzależnioną od wyników sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy
Aplikacje zawierające prosimy o przesyłanie klikając w przycisk Aplikuj.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wpisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy