Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu ze znajomością platform sprzedażowych

  • Żywiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EUROFIRANY B.B. CHOCZYŃSCY Sp.J.

    W związku z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami strategicznymi Naszej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Żywiec

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z obecnymi kontrahentami zagranicznymi oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów;
    • Nadzór nad realizacją, poprawnością i terminowością dostaw;
    • Bieżąca aktualizacja oferty produktowej na platformie sprzedażowej (Amazon);
    • Stała analiza sprzedaży i monitorowanie działań konkurencji;
    • Zarządzanie promocją i pozycjonowaniem kategorii produktowych na platformie sprzedażowej;
    • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych obowiązków.

    Wymagania:

    • Samodzielność i doskonała organizacja pracy;
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego;
    • Znajomość zasad działania platform sprzedażowych (m.in. Amazon);
    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
    • Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Kreatywność i inicjatywa;
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji;
    • Bardzo dobra znajomość programów Excel, Word.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
    • Karta zniżkowa na nasze produkty,
    • Paczki świąteczne,
    • Rozwój zawodowy - system szkoleń.

    Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV).

    Więcej informacji na stronie internetowej:
    www.eurofirany.com.pl

    W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych".