Specjalista ds. Elektroautomatyki

Schumacher Packaging Sp. z o.o.O firmie

Schumacher Packaging Sp. z o.o.

Kazimierza Pułaskiego 6

Myszków

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów papieru oraz opakowań z tektury falistej i litej. Aktualnie do naszego zakładu produkującego papier w Myszkowie poszukujemy osoby, która dołączy do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • dofinansowanie działalności sportowej (karta wędkarska, basen, siłownia)
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci pracownika oraz tzw. wczasy pod gruszą
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • integracje firmowe i działowe
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne, studia kierunkowe)

Główne zadania:

  • zarządzanie pracami wydziału elektroautomatycznego
  • dobór ludzi do zadań, organizowanie działań zespołu, ocena i rozwój podległego zespołu
  • opracowywanie zleconych raportów i analiz
  • projektowanie, nadzorowanie i doskonalenie podległego procesu
  • nadzorowanie prac inwestycyjnych w zakresie modernizacji maszyny papierniczej

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • wykształcenia minimum średniego: elektryka, automatyka, elektronika
  • doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 3 lata
  • dążenia do osiągnięcia wyznaczonych celów i podejmowania działań ukierunkowanych na doskonalenie przebiegu pracy
  • podejmowania nowych inicjatyw i szukanie rozwiązań oraz dostosowania działań do zmieniających się wymogów sytuacji
  • znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającej swobodną komunikację
  • dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MsOffice
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Aplikacje (CV i list motywacyjny) z nazwą stanowiska w tytule maila prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy