Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. elektroenergetycznych

KABARPOL7 Sp. z o.o. Sp.k.

  • Leszczynowa 8, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Leszczynowa 8

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie uzyskiwania warunków technicznych przyłączenia do sieci elektroenergetycznej,

  • Udział w procesie uzyskiwania warunków przebudowy sieci elektroenergetycznej w ramach usunięcia kolizji,

  • Obsługa realizacji umów o przyłączenie,

  • Uzgodnienia z Zakładem Energetycznym,

  • Kontakt z podwykonawcami oraz koordynacja realizacji prac związanych z przyłączami oraz przebudową sieci elektroenergetycznych,

  • Przygotowywanie ofert oraz zestawień materiałów związanych z ww pracami,

  • Przygotowywanie zamówień stacji abonenckich oraz pozostałych elementów zasilania odbiorcy,

  • Udział w formie asysty w spotkaniach z Klientem.

Nasze wymagania

  • Znajomość programu AutoCad, MS Office,

  • Wykształcenie średnie lub wyższe. Możliwość realizacji studiów niestacjonarnych w trakcie trwania umowy,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Umiejętność pracy na mapach geodezyjnych,

  • Znajomość procedur związanych z przygotowaniem projektów budowlanych,

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów,

  • Możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, bądź możliwość współpracy B2B,

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie adekwatnie do posiadanego doświadczenia,

  • Pracujemy w godzinach 8 - 16 od poniedziałku do piątku,

  • W uzasadnionych przypadkach możliwość pracy zdalnej,

  • Oferujemy możliwość szkoleń branżowych zdalnych oraz stacjonarnych,

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • Lokalizacja biura w centrum miasta, dobrze skomunikowana,

  • Oferujemy bogatą ścieżkę rozwoju. Oprócz możliwości zdobycia uprawnień budowlanych istnieje możliwość awansu do szczebla kierowniczego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień