Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. elektroenergetycznych i inwestycji

HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE SP. ZO.O.O firmie

HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE SP. ZO.O.

Gubińska 63

Krosno Odrzańskie

Twój zakres obowiązków

  • eksploatacja zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i przepisami urządzeń elektroenergetycznych takich jak: generatory, transformatory, rozdzielnie wysokiego, średniego i niskiego napięcia, akumulatornie, układy sterowania,

  • prowadzenie ruchu urządzeń i sieci elektroenergetycznej koordynowanej we współpracy ze służbami dyspozytorskimi dostawcy energii,

  • monitorowanie pracy zabezpieczeń, automatyki i łączności,

  • pilnowanie terminów pomiarów elektrycznych urządzeń, budynków w całej firmie,

  • wykonywanie według potrzeb pomiarów elektrycznych NN,

  • diagnozowanie, usuwanie usterek i nieprawidłowości eksploatowanych urządzeń oraz budynków elektroenergetycznych,

  • zbieranie i analiza danych z urządzeń pomiarowych i zabezpieczeń. Obsługa systemów pomiarowo-rozliczeniowych,

  • nadzór nad firmami zewnętrznymi wspomagającymi bieżącą obsługę techniczną instalacji oraz prace inwestycyjne,

  • nadzór nad brygadami remontowymi oraz przygotowywanie materiałów eksploatacyjnych z zakresu nadzorowanych instalacji,

  • prowadzenie stosownej dokumentacji ruchowej oraz weryfikacja dokumentacji prac inwestycyjnych,

  • przygotowanie urządzeń do remontu oraz do uruchomienia po remoncie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe-inżynier: elektryk /elektromechanik /automatyk,

  • minimum 5-letni staż pracy,

  • umiejętność naprawy maszyn i urządzeń,

  • doświadczenie w pracy serwisowej i utrzymaniu systemów w ruchu ciągłym,

  • uprawnienia energetyczne w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych „bez ograniczeń”,

  • umiejętność diagnozowania i usuwania usterek,

  • znajomość układów sieci i stacji elektroenergetycznych oraz automatyki zabezpieczeniowej,

  • znajomość przepisów prawnych oraz instrukcji związanych z pełnioną funkcją,

  • znajomość prawa energetycznego,

  • obsługa pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kategorii „B".

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • stałe wynagrodzenie + system premiowy

  • bogaty pakiet socjalny

  • dodatek za dyspozycyjność

  • kursy, szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Firma HOMANIT Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. to wiodący producent cienkich, wysoko uszlachetnionych płyt HDF/MDF.

Przewiń do profilu firmy