Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa

AAT Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w jednym z działów technicznych: SSWiN/KD/CCTV;

  • Przeprowadzanie testów sprzętu i oprogramowania dla potrzeb elektronicznych systemów zabezpieczeń;

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów pojawiających się w pracujących systemach;

  • Tworzenie dokumentacji technicznej do wdrażanych produktów i oprogramowania;

  • Zapewnienie wsparcia technicznego klientom wewnętrznym oraz zewnętrznym;

  • Prowadzenie szkoleń (w Polsce i za granicą) z zakresu doboru sprzętu oraz jego konfiguracji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki to elektronika, informatyka, mechatronika, automatyka);

  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych i technologii internetowych;

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i redagowanie dokumentacji technicznej oraz komunikowanie się poprzez email i Skype;

  • Komunikatywność, samodzielność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane

  • Ukończenie kursów i szkoleń z zakresu sieci komputerowych;

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń: SSWiN, CCTV, KD.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat);

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności;

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych.

AAT Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. to zespół otwartych, pogodnych i zmotywowanych ludzi. Jako LIDER w branży ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ MIENIA, stale poszukujemy osób do współpracy, które z pasją realizują swoje zadania, są kompetentne i profesjonalnie podchodzą do obowiązków. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

Przewiń do profilu firmy