Specjalista ds. Employer Branding i komunikacji w zespole rekrutacji

CridoO firmie

Crido

Towarowa 28

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Employer Branding i komunikacji w zespole rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w przygotowaniu strategii Employer Brandingu w oparciu o cele biznesowe i strategię firmy
  • wspieranie zespołu HR poprzez generowanie i podejmowanie inicjatyw oraz organizowanie wydarzeń mających na celu dotarcie do najlepszych kandydatów
  • definiowanie grup docelowych oraz sposobu komunikacji z kandydatami do pracy (tworzenie treści, materiałów rekrutacyjnych)
  • organizacja zewnętrznych wydarzeń EB (m.in. targi pracy, stoiska informacyjne, konkursy, współpraca z uczelniami)
  • tworzenie i wdrażanie kampanii wizerunkowych pracodawcy
  • opracowanie wskaźników, pomiar efektywności prowadzonych działań
  • poszukiwanie nowych trendów, narzędzi oraz monitorowanie rynku w ramach obszaru EB
  • zarządzanie stroną kariera oraz profilami w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram)
  • wsparcie w przygotowaniu strategii komunikacji wewnętrznej
  • wspieranie działań w zakresie komunikacji wewnętrznej
  • proponowanie budżetu związanego z działaniami komunikacji wewnętrznej i EB, zarządzanie przyjętym budżetem
  • przeprowadzanie testów rekrutacyjnych wśród kandydatów, zarządzanie bazą kandydatów
  • aktywne prowadzenie projektów rekrutacyjnych we współpracy z koordynatorem ds. rekrutacji (w tym direct search)
  • wparcie w redagowaniu i publikacji ogłoszeń oraz selekcji kandydatów

Oczekiwania:

  • 1-2 letnie doświadczenie w obszarze Employer Branding i chęć dalszego rozwoju w obszarze komunikacji i EB
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • energia, zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu
  • „lekkie pióro” umiejętność tworzenia prezentacji oraz materiałów marketingowych
  • umiejętność budowania relacji ze studentami oraz kołami naukowymi

Oferujemy:

  • umowę o pracę z jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • aktywny udział w różnorodnych projektach
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko II linii metra)
  • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy