Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. energetycznych i gospodarki wodno-ściekowej

ZPM "GROT" Sp. JawnaO firmie

  • Starowa Góra (pow. łódzki wschodni), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Od 30 lat priorytetem naszej Firmy jest produkcja i sprzedaż najwyższej jakości polskiego mięsa, wędlin oraz wyrobów garmażeryjnych. Nieustannie dążymy do rozwoju własnej sieci sprzedaży.

Stawiamy na tradycyjny smak i bezpieczeństwo produktów dlatego też szukamy Pracowników, którzy wraz z nami będą tworzyć niepowtarzalny smak, jakość oraz rodzinną markę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:
Specjalisty ds. energetycznych i gospodarki wodno-ściekowej
 Miejsce pracy: Starowa Góra k. Łodzi

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zapewnienie efektywności energetycznej tj. bieżący monitoring przepisów prawa i możliwości wsparcia inwestycji umożliwiających osiągnięcie jak najwyższych wyników efektywności energetycznej
  • nadzorowanie eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznej, w tym: konserwacja i kontrola urządzeń, opracowywanie potrzebnej dokumentacji i instrukcji
  • nadzorowanie eksploatacji urządzeń i instalacji wodociągowo – kanalizacyjnej, w zakresie prawidłowej eksploatacji stacji uzdatniania wody oraz oczyszczalni ścieków w zakładzie
  • monitoring gospodarki mediami oraz analiza zużycia poszczególnych mediów (energii elektrycznej, wody (zimnej i ciepłej), gazu
  • odpowiedzialność za działania i dokumentację p. pożarową w zakładzie
  • udział w procesach inwestycyjnych w zakresie ochrony środowiska oraz w postępowaniach administracyjnych, w sprawie wydania decyzji umożliwiających realizację inwestycji
  • sprawozdawczość w zakresie prowadzonych działań
  • budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy

OCZEKIWANIA:

  • wiedza techniczna z zakresu energetyki, mechaniki, gospodarki wodno-ściekowej i ochrony środowiska
  • umiejętności niestandardowego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel
  • wysokiej kultury osobistej, pozytywnej energii oraz dokładności i odpowiedzialności.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • znajomość przepisów ustawy z dnia 10.04.1987r. Prawo energetyczne (tekst jedn. Dz.U. z 2012r., poz. 1059)
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 20.02.2015r. o odnawialnych źródłach energii (Dz.U. z 2018r. poz.2389 ze zm.)
  • wykształcenie wyższe/średnie – z zakresu elektrotechniki, elektroenergetyki
  • staż pracy – co najmniej 2 lata
  • wymagane: w grupie I Świadectwo kwalifikacyjne D, świadectwo kwalifikacyjne

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • rozwój zawodowy i szkolenia kierunkowe
  • benefity: kartę sportową, dodatkowe ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem Pani/Pana danych będzie Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot” J. Grot spółka jawna z siedzibą w (95-030) Starowa Góra, ul. Zakładowa 3/7. Dane przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego do momentu zakończenia tego procesu oraz przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna klauzula dostępna jest pod linkiem http://zpmgrot.pl/o-nas-2/a-kariera/

Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale i niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie danych dodatkowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Dlatego prosimy dodatkowo o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:„ Zgadzam się na przetwarzanie przez Z.P.M. „GROT” J. Grot spółka jawna moich dodatkowych danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym(tj. danych wykraczających poza katalog danych wynikających z Kodeksu pracy np., wizerunek i inne dane) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach, celu i okresie przetwarzania danych. Wiem, że moja zgoda może zostać wycofana w każdym czasie. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne.”
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne