Oferta pracy

Specjalista ds. Energetyki Cieplnej

TumieszkamyO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracami inwestycyjnymi i remontowymi; monitorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń,

  • kontrolę realizacji robót ciepłowniczych i sanitarnych prowadzonych przez jednostki terenowe (audyt wewnętrzny),

  • weryfikację nadesłanych wniosków remontowych, inwestycyjnych i kosztorysów,

  • opracowywanie wniosków do planów remontowych i inwestycyjnych,

  • zatwierdzanie kosztorysów; podejmowanie działań na rzecz optymalizacji kosztów,

  • kontrolę stopnia realizacji i efektywności przeglądów technicznych i remontów,

  • opracowywanie niezbędnych wniosków, analiz i opinii, umów urzędowych,

  • przygotowywanie ofert w zakresie sprzedawanych przez firmę usług.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane o profilu instalacje sanitarne),

  • doświadczenie zawodowe, związane z pracą przy urządzeniach branży ciepłowniczej,

  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • umiejętność czytania i weryfikacji, dokumentacji technicznej (w tym projektowej) oraz kosztorysów,

  • specjalistyczne uprawnienia dozoru i eksploatacji branży ciepłowniczej (będą dodatkowym atutem),

  • znajomość zasad prowadzenia dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń ciepłowniczych,

  • systematyczność, dokładność i umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, upominki świąteczne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne