Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Energetyki Rozproszonej

"GORZOWSKI OŚRODEK TECHNOLOGICZNY - PARK NAUKOWO - PRZEMYSŁOWY" sp. z o.o.

Teatralna 49

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad infrastrukturą energetyczną GOT PNP

  • Monitorowanie i analiza rynku dostawców rozwiązań w zakresie energetyki rozproszonej

  • Przeprowadzanie zleconych analiz oraz przygotowywanie na jej podstawie rekomendacji dalszych działań

  • Udział w realizacji projektów B+R w obszarze inteligentnych systemów wspierających rozwój energetyki rozproszonej

  • Ustalanie wymagań biznesowych i funkcjonalnych dla narzędzi IT/OT wspierających rozwój energetyki rozproszonej

  • Przygotowywanie i prowadzenie testów akceptacyjnych wdrażanych rozwiązań

  • Rozwój koncepcji usług biznesowych z zakresu energetyki rozproszonej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku studiów

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość zagadnień związanych z rozwijającym się rynkiem energetyki rozproszonej

  • Znajomość technologii i trendów w zakresie OZE

  • Znajomość podstawowych modeli biznesowych dla energetyki rozproszonej

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe o kierunku elektroenergetyka/OZE/automatyka

  • Znajomość języka angielskiego na poziome pozwalającym czytać dokumentacje techniczne oraz prowadzić rozmowy z partnerami technologicznymi

  • Znajomość podstaw projektowania instalacji OZE (PV, magazynowanie energii)

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych

  • Umiejętność budowy i oceny modeli biznesowych dla energetyki rozproszonej

  • Zainteresowanie rozwojem w kierunku automatyzacji procesów produkcyjnych z wykorzystaniem robotów

To oferujemy

  • stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się parku naukowo-technologicznym

  • możliwość rozwoju, pogłębiania wiedzy i doświadczenia

  • możliwość pracy z własnym pupilem