Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. systemów wspomagania produkcji (ERP)

Nemera Szczecin Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i nadzór nad programem ERP

  • wystawianie zleceń produkcyjnych

  • przygotowywanie niezbędnych raportów i analiz

  • wsparcie Dyrektora produkcji przy procesach związanych z planowaniem i harmonogramowaniem

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i nadzór nad jej prawidłowym obiegiem

  • zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i akcesoria do produkcji

  • monitoring projektów pod względem harmonogramów dostaw

  • współpraca z działem logistyki i zakupów, celem utrzymania prawidłowego przepływu informacji

  • wdrażanie usprawnień procesów produkcyjnych

  • wsparcie Działu produkcji w realizacji bieżących zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • doświadczenie w pracy z systemami typu ERP

  • dobra znajomość języka angielskiego - min. B2

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • umiejętność pracy pod presją czasu i zmiennego środowiska

  • dokładność, staranność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • znajomość i doświadczenie w zakresie norm: ISO 9001 i/lub ISO 13485

  • znajomość obsługi programu Corel DRAW

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych

  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach dotyczących wyrobów medycznych

  • dofinansowanie karty Multisport

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Nemera Szczecin Sp. z o.o. (wcześniej Copernicus sp. z o.o.) należąca do grupy kapitałowej Nemera (nemera.net) światowego lidera w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji urządzeń do dostarczania leków dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i generycznego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy