Oferta pracy

Specjalista ds. ERP / WMS

Lazienkaplus.plO firmie

Lazienkaplus.pl

Składowa 17

Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie bieżących problemów dot. systemów ERP i WMS (pierwsza linia wsparcia dla użytkowników systemu ERP)

  • inicjowanie i monitorowanie zgłoszeń do dostawcy systemu oraz dokumentowanie zmian

  • optymalizacja obecnych procesów, a także wskazywanie i eliminacja tych nierentownych

  • opracowywanie instrukcji dla użytkowników systemów

  • bieżące wsparcie i szkolenie pracowników z obsługi systemów

  • poszukiwanie usprawnień procesów w organizacji

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami systemów i usług IT oraz wewnętrznymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie związane z administrowaniem systemów ERP i WMS

  • praktyka w zarządzaniu projektami (planowanie i nadzór nad budżetami, harmonogramami)

  • podstawowa wiedza na temat procesów logistycznych w magazynach wielkopowierzchniowych

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność współpracy w zespole

  • zaangażowanie, inicjatywa własna

Mile widziane

  • znajomość zagadnień dotyczących baz danych oraz języka SQL

  • dotychczasowe doświadczenie z pracą i konfiguracją systemu Comarch XL

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na działania e-commerce nr 1 w Polsce w branży wyposażenia łazienek

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • wsparcie przełożonego i zespołu w procesie wdrażania oraz adaptacji

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, nauka jęz. angielskiego, bony świąteczne, rabaty pracownicze)

  • kulturę pracy opartą na szacunku i partnerstwie

  • dla użytkowników komunikacji miejskiej mamy przystanek zlokalizowany tuż pod firmą (dogodny dojazd liniami m.in. 501, 502, 560, 561 (ZTM Poznań)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider wyposażenia łazienek w Polsce. Od 2007 roku zrealizowaliśmy 1 mln zamówień i sprzedaliśmy już ponad 2 mln produktów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy