Specjalista ds. Eventów (Business Partnering)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-05-14
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-06-13)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec i Opineo i Jakdojadę.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres Obowiązków:

    • Całościowa organizacja eventów dla klientów grupy ze szczególnym uwzględnieniem eventów VIP;
    • Wsparcie zespołu Impact Academy w organizacji seminariów i konferencji Impact Day;
    • Przygotowywanie kosztorysów, harmonogramów, materiałów promujących eventy (we współpracy z wybranymi działami firmy);
    • Przygotowanie prezentacji projektów;
    • Research ciekawych, nowych miejsc na mapie Warszawy, śledzenie trendów w branży.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w organizowaniu eventów;
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne (zarówno organizacja pracy własnej jak i zespołu projektowego);
    • Doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi i kreatywnymi;
    • Biegła obsługa pakietów: MS Office365, w tym Outlook, Word, Excel, Power Point;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i realizacji wyznaczonych celów;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego z (współpraca w międzynarodowym środowisku);
    • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne;
    • Kreatywność, inicjatywa w działaniu, zdolności negocjacyjne.

    Oferujemy:

    • Prywatna
      opieka
      medyczna
    • Karta
      Multisport
    • Grupowe ubezpieczenie
      na życie
    • Elastyczne
      godziny
      pracy

    • Dofinansowane inicjatywy sportowe
    • Imprezy
      firmowe
    • Świąteczne atrakcje
    • Dofinansowanie rozwoju