Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eventów i marketingu

Axence Sp. z o. o. Sp. J.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Na Zjeździe 11

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Pełna odpowiedzialność za organizację eventów stacjonarnych oraz w Internecie

  • Rozwijanie i aktywizowanie jednej z największych społeczności IT w Polsce

  • Dbanie o właściwą aranżacje stoisk i ekspozycję marki Axence

  • Prowadzenie zamówień na potrzeby eventów, negocjacje z dostawcami

  • Wybór i zamawianie nagród oraz gadżetów na rzecz wydarzeń i społeczności

  • Pozyskiwanie ekspertów na potrzeby wydarzeń oraz artykułów branżowych

  • Kreowanie akcji i konkursów wzmacniających aktywność użytkowników

  • Promowanie eventów oraz społeczności za pośrednictwem mediów społecznościowych i innych kanałów marketingowych

  • Stała komunikacja z użytkownikami poprzez WWW i newslettery

  • Współtworzenie i nadzór nad kampaniami i materiałami marketingowymi

  • Obsługa logistyczna nagród dla laureatów konkursów i akcji marketingowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w marketingu min. 2 lata

  • Doświadczenie w organizacji konferencji, szkoleń i webinarów

  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych

  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office

  • Podstawowa wiedza w zakresie realizacji materiałów drukowanych

  • Podstawowa znajomość dowolnego CMS-a (np. Wordpress)

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemów Marketing Automation i CRM

  • Umiejętność tworzenia treści biznesowych dla branży IT

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość pracy hybrydowej

Stanowisko

Poszukujemy osoby, która dołączy do kilkuosobowego zespołu doświadczonych marketerów, wesprze nas w rozwijaniu społeczności użytkowników oraz organizacji konferencji i webinarów. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za organizacje eventów (online + onsite), aktywizowanie społeczności, konkursy, akcje marketingowe, kontakt z użytkownikami, nadzór nad materiałami marketingowymi oraz bieżącą współpracę w ramach zespołu marketingowego.

W Axence wspieramy działy IT i biznesu w tworzeniu bezpiecznego oraz sprawnego środowiska informatycznego, dostarczając wiedzę i oprogramowanie. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i tak samo komunikacji marketingowej. Od 16 lat docieramy klientów na rynku polskim oraz międzynarodowym. Nasze działania marketingowe nakierowane są na rozwój i edukację społeczności użytkowników oraz na wspieranie działań sprzedażowych. Dołącz do zespołu doświadczonych marketerów i utalentowanych grafików - wpłyń na dalsze międzynarodowe sukcesy Axence oraz rozwój kanału partnerskiego Axence zagranicą.

- atrakcyjna, dobrze skomunikowana lokalizacja

- bez open space, bez dress code, bez klimatu korpo

- zgrany zespół, płaska struktura, nieformalna atmosfera

- poznaj nasz zespół oraz zobacz, jak pracujemy na

Przewiń do profilu firmy