Oferta pracy

Specjalista ds. Eventów i Marketingu

Schilsner Industry Group Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy liderem branży meblowej w produkcji komponentów płyt meblowych. Naszą specjalnością jest produkcja obrzeży meblowych, przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanego technologicznie parku maszynowego w Europie. Skupiamy ludzi z wielu branż, których cechuje otwartość i zaangażowanie. Wspieramy pracowników w ich rozwoju, bo to stanowi o naszej sile.
 Specjalista Ds. Eventów I Marketingu

Do Działu Marketingu firmy Schilsner IG poszukujemy Specjalisty/ki z zakresu organizacji i obsługi eventów, posiadającego/cej również doświadczenie w prowadzeniu innych działań i projektów marketingowych.

Opis stanowiska:

  • Organizacja eventów firmowych
  • Koordynacja udziału w targach branżowych
  • Współpraca z kontrahentami, podwykonawcami i partnerami
  • Raportowanie postępu projektów eventowych, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • Wsparcie Klientów w organizacji spotkań i szkoleń oraz tworzeniu ekspozycji produktowej
  • Wsparcie Działu Handlowego w obszarze trade marketingu (materiały marketingowe, gadżety).

Oczekiwania:

  • Potwierdzone sukcesami doświadczenie w organizacji eventów i/lub koordynacji udziału w targach branżowych
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność
  • Odpowiedzialność, terminowość, dbałość o detale
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych do ok. 20% czasu pracy
  • Znajomość podstaw metodyk zarządzania projektami oraz znajomość j. niemieckiego będą dodatkowymi atutami

Oferujemy:

  • Ciekawą, różnorodną pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie
  • Przestrzeń do rozwoju zawodowego, możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w niewielkim zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet multisport
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Proszę wysłać CV dodająć formułkę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracy dla potrzeb aktualnego lub przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Schilsner Industry Group Sp. z o.o.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy