Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eventów

BROWAR OBYWATELSKI SPÓŁKA AKCYJNA

  • Browarowa 21, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Browarowa 21

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca praca z dedykowanym Klientem,

  • Współtworzenie scenariuszy eventów,

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji,

  • Odpowiedzialność za realizowane zadania w ramach projektu oraz za sam projekt,

  • Nadzór i koordynacja prawidłowego przebiegu eventu,

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań eventowych,

  • Współpraca z podwykonawcami i firmami zewnętrznymi,

  • Zarządzanie bazą Klientów, pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie świetnych relacji,

  • Budowanie wizerunku Firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w organizowaniu eventów, konferencji, imprez okolicznościowych,

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów,

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, dbałość o szczegóły,

  • Inicjatywa w działaniu, zaangażowanie,

  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, kultura osobista, poczucie estetyki i kreatywne myślenie,

  • Umiejętność redagowania tekstów,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Wiemy czego chcemy i w jakim kierunku zmierzamy. Jesteśmy jak ogromny okręt, który już wypłynął na wielkie wody! Dlatego na Browarze Obywatelskim w Tychach potrzebujemy Sojuszników do rozwoju marki TICHAUER, którą kochamy! MOC jest!

Marka Tichauer na terenie zabytkowego Browaru Obywatelskiego w Tychach to miejsce, które jest efektownym mariażem biznesu, kultury i sztuki. Wyróżnia nas piękna, unikatowa architektura, dbałość o szczegóły i detale. Cała przestrzeń jest porównywalna wielkością z rynkiem krakowskim, pięknie zaadoptowana, z oczkiem wodnym i dziedzińcem.

Infrastruktura końca XIX wieku jest dla nas początkiem myślenia o nieskończonych możliwościach wieku XXI.

Nasza MOC to: niezwykła architektura, nowoczesny design, postindustrialna przestrzeń, parking na 300 samochodów, bardzo dobra lokalizacja przy dworcu PKP i autobusowym, zabytkowa Słodownia i Warzelnia, dwupoziomowa Sala Industrialna czyli jedyna taka przestrzeń, na której wynajmujemy tysiące metrów kwadratowych, pełna infrastruktura, imprezy plenerowe do 3000 osób, kongresy dla 1000 osób, pełne zaplecze konferencyjne, lofty, koncerty, Galeria Sztuki i Restauracja.

W tym miejscu pełnym inspiracji, kreatywności oraz pozytywnej energii poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Eventów.

Przewiń do profilu firmy

Dzisiaj Tichauer – nasza marka premium – inspiruje do działania i napawa radością nas i wszystkich, którzy cenią sobie autentyczność.

Dołącz do nas. TICHAUER PLUG IN