Specjalista ds. Eventów

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Specjalisty ds. Eventów.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja, koordynacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem eventów

  • poszukiwanie nowych rozwiązań eventowych

  • tworzenie scenariuszy eventów

  • przygotowywanie prezentacji

  • współpraca z agencjami, podwykonawcami i sponsorami

  • realizacja / koordynacja innych projektów marketingowych

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: marketing zarządzanie)

  • min. 2 letnie doświadczenie w kompleksowej organizacji eventów firmowych o różnej skali

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • szybkość działania i umiejętność koordynacji wielu działań jednocześnie

  • dobra organizacja pracy własnej

  • terminowość, dokładność i samodzielność

  • kreatywność i zmysł estetyczny

  • łatwość w pisaniu tekstów

Pracodawca oferuje

  • wsparcie jakiego potrzebujesz

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową

  • programy prozdrowotne

  • treningi sportowe

  • akcje profilaktyczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą