specjalista ds. eventów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-06-04
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2019-07-04)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w organizacji większych i mniejszych eventów? Szukasz możliwości na realizację kolejnych ciekawych projektów i pracy w międzynarodowym środowisku? Dołącz do naszego zespołu marketingu w Randstad Polska.

    Nr ref.: /430/05/2019/AR/41165
    Warszawa
    oferujemy
    • umowę o pracę na czas określony do października 2020
    • system premiowy
    • benefity pozapłacowe
    • możliwość pracy z domu raz w tygodniu
    • biuro w dobrej lokalizacji
    zadania
    • organizacja eventów z udziałem klientów biznesowych
    • współpraca w ramach zespołu marketingu oraz z wewnętrznymi pracownikami
    • uczestniczenie w organizacji kluczowych imprez wewnętrznych firmy (także międzynarodowych)
    • współpraca z dostawcami, firmami cateringowymi i innymi firmami w ramach organizacji eventów

    oczekujemy

    • doświadczenia w kompleksowej organizacji eventów dla klientów biznesowych
    • umiejętności prowadzenia oraz koordynacji kilku projektów na raz
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • dostępności do sporadycznych wyjazdów na terenie Polski
    • samodzielności, komunikatywności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47